Potisk laminátových tub

Potisk realizujeme na rotačním knihtiskovém stroji Ko - Pack S400 (japonské výroby) s centrálním bubnem, šesti tiskovými stanicemi a lakovací flexo jednotkou. Stroj je vybaven systémem sušení barev a laku UV zářením a chladícím systémem a nabízí rovněž možnost zlaté, stříbrné či barevné ražby. Disponujeme vlastním grafickým studiem, které poskytuje zákazníkům plnou asistenci po celou dobu grafické a výrobně-technické přípravy designu až po odsouhlasení finálního grafického návrhu.

Maximální šířka potiskovaného materiálu je 385 mm. Jednotlivé tiskové délky určuje použití daného průměru tiskového válce (rozvinutá délka tiskové desky). V současnosti je možnost maximální délky tisku 425,45 mm.

Stroj dokáže potisknout materiál, jehož síla se pohybuje v rozmezí 20 až 400 mikronů. Potiskne materiály fóliového typu – BOPP, PET, PE, různé laminované kombinace těchto materiálů a dále natírané papíry pro balení nejrůznějších výrobků. Příslušenstvím stroje je stanice pro výsek etiket, což nabízí možnost výroby etiket na špičkových materiálech – PE, PP a vysoce lesklých natíraných papírech. Potištěné materiály dodáváme v návinech do maximálního průměru 800 mm na dutinkách o průměru 76 mm nebo 150 mm, uložené na paletách a zabaleny stretch fólií.

 

Pojďme najít společné řešení!

Máte představu o spolupráci? Jednoduše nám napište!

ZÁLESÍ a. s. - závod OBALY

Uherskobrodská 119,
763 26 Luhačovice
Česká republika

Tel.: +420 577 155 233
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2018 | created in zlin by Weboo.eu | all rights reserved.